METAL POWER - Kim jesteśmy

Założona w 1987 roku firma Metal Power zapewnia szeroką gamę produktów, zastosowań i usług, aby sprostać potrzebom analitycznym przemysłu metalowego.

Nasz dział produktów oferuje:

  • Stacjonarne spektrometry iskrowe (OES / AES)
  • Mobilne spektrometry iskrowe (OES / AES)
  • Urządzenia do przygotowywania próbek do spektrometrów
  • Szeroką gama akcesoriów do spektrometrów iskrowych
  • Certyfikowane Materiały Odniesienia (CRM) - wzorce
  • Usługi w zakresie analiz materiałowych i badania biegłości dla innych laboratoriów

Dziś firma może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zaspokajaniu potrzeb przemysłu metali żelaznych i nieżelaznych oraz prawdziwie globalną obecność w ponad 35 krajach na 5 kontynentach. Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych ofert - produktów, aplikacji i usług - pozostaje nasze zobowiązanie do zapewniania najwyższego poziomu jakości, niezawodności i czasu pracy, przy jednoczesnym oferowaniu najniższych kosztów w całym cyklu życia produktu, dzięki niskim kosztom nabycia popartym najwyższą jakością. obsługi i wsparcia posprzedażowego dla naszych klientów - gdziekolwiek się znajdują.

Nasze rozwiązania pomogły klientom poprawić jakość ich produktów, jednocześnie zapewniając miliony ciągłych oszczędności i zwiększonych przychodów dzięki oszczędnościom kosztów materiałów, eliminacji przeróbek / odrzutów, radykalnej poprawie produktywności i oczywiście badaniom i rozwojowi nowszych materiałów i stopów. Obecnie nasze urządzenia są wykorzystywane przez kilka wiodących firm z różnych sektorów przemysłu i rynków geograficznych. Dysponując już szybko rozwijającą się bazą blisko 2300+ klientów, jesteśmy dziś największą firmą OES w Indiach i jedną z najszybciej rozwijających się na świecie.