Probówki DigiTUBE

Probówki DigiTUBE

Wykonane z polipropylenu z pierwszego tłoczenia

    • Oferują ultra niskie wypłukiwanie zawartych metali
  • Posiadają znacznik 50 ml z dokładnością równą specyfikacji ASTM klasa "A"
    • Zmniejszenie potrzeb posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych
    • Certyfikat dołączony do każdego opakowania
  • Wyprodukowane z RackLock
    • Rack-Lock DigiTUBE umieszczone w stojaku umożliwiają łatwe jednoręczne zamknięcie zakrętki

DigiTUBE są uznawane za najlepsze jednorazowe naczynia mineralizacyjne na rynku. Produkowane przy użyciu polipropylenu z pierwszego tłoczenia, który został zweryfikowany na wymywanie metali za pomocą ICP-MS. Niska wymywalność katalitów / dodatków metalicznych, doskonała przeźroczystość i wysoka odporność na kwasy jest gwarantowana.

DigiTUBE są wyposażone w szczelne zakrętki z polietylenu, nie posiadające żadnych dodatków metalicznych. W 2005 roku firma SCP SCIENCE wprowadziła DigiTUBE drugiej generacji (nr katalogowy: 010-500-261). Probówki są znakowane w odstępach co 5 ml, do znaku 50 ml. Znacznik 50 ml posiada certyfikat dokładnością do ± 0,25 ml, zgodnie z klasą "A" normy objętościowej ASTM. To zmniejsza i eliminuje potrzebę posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych.

W rzeczywistości DigiTUBE zastępuje 5 naczyń w laboratorium (zlewka mineralizacyjna, znaczone cylindry, kolby miarowe, probówki podajnika próbek oraz naczynka do przechowywania próbek).

Drugiej generacji DigiTUBE oferują bardziej płaski spód niż poprzednie modele, zapewniając również lepszy kontakt z podstawą mineralizatorów DigiPREP. Skutkuje to szybszym czasem rozgrzewania i szybszy czas reakcji na zmianę temperatury. Dla trudnych aplikacji DigiTUBE dostępne są w pakietach zapakowanych w folię termokurczliwą Handy-PAK (nr katalogowy: 010-500-362) do ochrony przed wnikaniem kurzu w czasie przechowywania i przenoszenia.

Oszczędzaj czas i zmniejszaj koszty z wykorzystaniem DigiTUBE !!!

Probówki DigiTUBE zawsze mamy na magazynie gotowe do natychmiastowej wysyłki do klienta!

Pokrywki Watch GlassPokrywki jednorazowe na probówki Watch Glass

Pokrywki na probówki 50 ml, numer katalogowy 010-500-081 - 1 opakowanie zawiera 1000 szt. pokrywek.

Unikalne prążkowane pokrywki są zaprojektowane tak, aby pasowały probówek DigiTUBE (numer katalogowy 010-500-261) oraz probówek Teflonowych® (numer katalogowy 010-500-066) w celu ułatwienia łagodnego wrzenia próbek. Wyprodukowane z czystego polipropylenu o ultra niskiej zawartości metali.