Promocje i Nowości

Kwiecień 2020

PROMOCJA na otwarte systemy mineralizacyjne DigiPREP !

Do końca kwietnia wprowadzamy 5% obniżkę od cen cennikowych / ofertowych na wszystkie systemy, sterowniki i zamówione z nimi akcesoria i materiały eksploatacyjne.


Marzec 2020

Uprzejmie informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z hiszpańską firmą AUXILAB. W jej ofercie znajdziecie Państwo ponad 16.000 produktów uzupełniających nasz dotychczasowy zakres produktowy, a w szczególności: szkło, plastiki i porcelanę laboratoryjną, filtry papierowe, strzykawkowe, wyparki, destylatory, wirówki, miksery i wiele, wiele innych. 

Targi EuroLAB odwołane !!!

Zapraszamy w 2021 roku.

Targi EuroLAB jednak przesunięte !!!

Zapraszamy w kolejnym terminie, który będzie podany w ciągu tygodnia.


Wrzesień 2019

BORAMAT® 18Nowa wersja automatycznego dozownika topnika BORAMAT® 18 z FLUXANA

Mała waga wbudowana w maszynę umożliwia korzystanie z funkcji złap wagę. Dzięki niej użytkownik może zważyć mniej więcej próbkę bez konieczności wyjmowania zlewki. Po zważeniu próbki BORAMAT® automatycznie dodaje topnik, aż do osiągnięcia pożądanego stosunku wagowego obliczonego na podstawie dodanej próbki.


Sierpień 2019

Z największą przyjemnością informujemy, że nasza firma stała się dystrybutorem lamp w katodą wnękową (HCL) oraz lamp deuterowych (D2) uznanego na świecie producenta firmy Photron PTY. LTD. (Australia).

!!! Promocja !!!

W związku z tym na wszystkie lampy zamówione do końca roku udzielamy 10% rabatu od cen cennikowych / ofertowych

 

NEX QC Marine Fuel Analyzer

Niedrogi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) dedykowany do analiz zgodnie z MARPOL 2020

Promocja! Dla urządzeń zamówionych do końca roku kalibracja fabryczna lub zestaw wzorców wraz z próbką standaryzacyjną i kontrolną w cenie podstawowej urządzenia!


Czerwiec 2019

gifa


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska BOSELLO High Technology na targach GIFA 2019 - Hala 11 / E39 !

Targi odbywają się w dniach 25-29 czerwca w Dusseldorfie.

Przedstawiciele naszej firmy będą doi Państwa dyspozycji na targach w dniach 26 i 27 czerwca.


Listopad 2018

Nasza firma stałą się oficjalnym wyłącznym dystrybutorem firmy BOWMAN (USA) producenta spektrometrów XRF do analizy składu i grubości wszelkich powłok stosowanych w przemyśle wykańczania metali i producentów elektroniki (np. płytki drukowane PCB).

Z centralą w Warszawie i obsługującą całą Polskę, ANITEPO działa w całym sektorze produkcji metali, od odlewni, przez huty stali, po producentów wyrobów metalowych, i jest dobrze znany ze swoich instalacji i reputacji usług w branży motoryzacyjnej. Firma obsługuje również producentów elektroniki i obwodów drukowanych, których różnorodność idealnie pasuje do marki Bowman.

Jak wyjaśnia Prezes Bowman-a Tom Leone, "XRF Bowman-a serii P, który mieści najszerszą gamę rozmiarów, kształtów i ilości próbek, idealnie nadaje się do wysokiej jakości laboratoriów obsługujących przemysł motoryzacyjny. Seria W, która mierzy najmniejsze funkcje w elektronice, zapewni firmom z tego sektora istotną przewagę w zakresie dokładności - a ANITEPO stanie się ważnym ogniwem konkurencyjnym. "