Promocje i Nowości


Styczeń 2024

Nasza firma staje się partnerem Fink and Partner znanego producenta oprogramowania LIMS do zarządzania wynikami w laboratorium. Wielu klientów w Polsce zna wiele różnych wersji oprogramowania DIA (Light, 2000) do zarządzania wynikami. Aktualne oprogramowanie [FP}-LIMS znajduje zastosowanie w wielu laboratoriach i jest również dostarczane na zyczenie klienta wraz sze spektrometrami iskrowymi Metavision i MOSS z Metal Power!


Wrzesień 2023

Nasza oferta wzbogaciła się o szlifierki VANEOX z firmy FLUXANA do przygotowywania prób metali dla spektrometrów iskrowych i XRF. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

prev next

Marzec 2023

Zapraszamy na Targi PRZEMYSŁOWA WIOSNA (28-31.03.2023)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

Na stoisku F-25 na hali F będziemy prezentować urządzenia dla galwanotechniki:

  • spektrometry XRF BOWMAN do analiz grubości powłok, składu chemicznego i kontroli kąpieli (wraz z szeregiem wzorców folii)
  • spektrometry XRF RIGAKU do nadzoru kąpieli galwanicznych oraz innych cieczy wykorzystywanych w galwanotechnice i przemyśle

 Na naszym stoisku uzyskacie również Państwo komplet informacji na temat:

  • spektrometrów iskrowych Metavision firmy METAL POWER do analiz składu metali
  • kabin rentgenowskich i tomografów BOSELLO firmy ZEISS
  • wzorców metali do analiz składu chemicznego oraz folii do analiz grubości powłokMarzec 2022

BILET WSTĘPU

Godziny otwarcia ekspozycji
5.04.2022: 09.00 – 17.00 (wtorek)
6.04.2022: 09.00 – 17.00 (środa)
7.04.2022: 09.00 – 15.00 (czwartek)

Tereny targowe
Kielce, ul. Zakładowa 1

Zaproszenie upoważnia 1 osobę do jednorazowego wstępu na targi.

Zarejestruj się i pobierz bezpłatne zaproszenie


Październik 2021

BILET WSTĘPU

Godziny otwarcia ekspozycji
19.10.2021: 09.00 – 16.30
20.10.2021: 09.00 – 16.30
21.10.2021: 09.00 – 15.00

Tereny targowe
Kielce, ul. Zakładowa 1

Zaproszenie upoważnia 1 osobę do jednorazowego wstępu na targi.

Zarejestruj się i pobierz bezpłatne zaproszenieLipiec 2021

Applied Rigaku Technologies, Inc., oddział firmy Rigaku Corporation, wypuszcza na rynek NEX CG II następną generację spektrometru EDXRF u najwyższych możliwościach.

Jeszcze niższe limity detekcji, jeszcze większa precyzja i jeszcze większa dokładność i jeszcze większa rozdzielczość !


Maj 2021


Kwiecień 2021

Wracamy do korzeni!

Kolejny raz nasza oferta powiększa się, tym razem o stacjonarne i przewoźne spektrometry iskrowe, urządzenia do przygotowywania prób do spektrometrów iskrowych oraz analizator wodoru w aluminium z firmy METAL POWER dynamicznie rozwijającego się producenta zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Klientom jesteśmy w stanie teraz zaoferować pełne rozwiązanie od A do Z:

  1. Przygotowanie prób
  2. Wzorce
  3. Dokładny pomiar spektrometrem w atrakcyjnej cenie i przewadze technologicznej
  4. Wsparcie techniczne i analityczne poparte ponad 20 letnim doświadczeniem

Nasza oferta powiększa się o portalowe maszyny pomiarowe ZEISS SPECTRUM perfekcyjnie uzupełniając nasze portfolio!


Listopad 2020

BOSELLO High Technology zostaje wykupione w 100% przez grupę ZEISS i otrzymuje nową nazwę Carl Zeiss X-Ray Technologies SrlZmienione nazwy otrzymują również kabiny, a klienci jeszcze lepsze wsparcie grupy ZEISS.


Kwiecień 2020

PROMOCJA na otwarte systemy mineralizacyjne DigiPREP !

Do końca kwietnia wprowadzamy 5% obniżkę od cen cennikowych / ofertowych na wszystkie systemy, sterowniki i zamówione z nimi akcesoria i materiały eksploatacyjne.


Marzec 2020

Uprzejmie informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z hiszpańską firmą AUXILAB. W jej ofercie znajdziecie Państwo ponad 16.000 produktów uzupełniających nasz dotychczasowy zakres produktowy, a w szczególności: szkło, plastiki i porcelanę laboratoryjną, filtry papierowe, strzykawkowe, wyparki, destylatory, wirówki, miksery i wiele, wiele innych. 

Targi EuroLAB odwołane !!!


Wrzesień 2019

BORAMAT® 18Nowa wersja automatycznego dozownika topnika BORAMAT® 18 z FLUXANA

Mała waga wbudowana w maszynę umożliwia korzystanie z funkcji złap wagę. Dzięki niej użytkownik może zważyć mniej więcej próbkę bez konieczności wyjmowania zlewki. Po zważeniu próbki BORAMAT® automatycznie dodaje topnik, aż do osiągnięcia pożądanego stosunku wagowego obliczonego na podstawie dodanej próbki.


Sierpień 2019

Z największą przyjemnością informujemy, że nasza firma stała się dystrybutorem lamp w katodą wnękową (HCL) oraz lamp deuterowych (D2) uznanego na świecie producenta firmy Photron PTY. LTD. (Australia).

!!! Promocja !!!

W związku z tym na wszystkie lampy zamówione do końca roku udzielamy 10% rabatu od cen cennikowych / ofertowych

 

NEX QC Marine Fuel Analyzer

Niedrogi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) dedykowany do analiz zgodnie z MARPOL 2020

Promocja! Dla urządzeń zamówionych do końca roku kalibracja fabryczna lub zestaw wzorców wraz z próbką standaryzacyjną i kontrolną w cenie podstawowej urządzenia!


Czerwiec 2019

gifa


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska BOSELLO High Technology na targach GIFA 2019 - Hala 11 / E39 !

Targi odbywają się w dniach 25-29 czerwca w Dusseldorfie.

Przedstawiciele naszej firmy będą doi Państwa dyspozycji na targach w dniach 26 i 27 czerwca.


Listopad 2018

Nasza firma stałą się oficjalnym wyłącznym dystrybutorem firmy BOWMAN (USA) producenta spektrometrów XRF do analizy składu i grubości wszelkich powłok stosowanych w przemyśle wykańczania metali i producentów elektroniki (np. płytki drukowane PCB).

Z centralą w Warszawie i obsługującą całą Polskę, ANITEPO działa w całym sektorze produkcji metali, od odlewni, przez huty stali, po producentów wyrobów metalowych, i jest dobrze znany ze swoich instalacji i reputacji usług w branży motoryzacyjnej. Firma obsługuje również producentów elektroniki i obwodów drukowanych, których różnorodność idealnie pasuje do marki Bowman.

Jak wyjaśnia Prezes Bowman-a Tom Leone, "XRF Bowman-a serii P, który mieści najszerszą gamę rozmiarów, kształtów i ilości próbek, idealnie nadaje się do wysokiej jakości laboratoriów obsługujących przemysł motoryzacyjny. Seria W, która mierzy najmniejsze funkcje w elektronice, zapewni firmom z tego sektora istotną przewagę w zakresie dokładności - a ANITEPO stanie się ważnym ogniwem konkurencyjnym. "