O nas

Trzon naszego zespołu stanowią osoby od ponad 20 lat związane z techniką i analityką pomiarową. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty, na których polegamy i którym ufamy.

Nasz serwis posiadający również ponad 20-letnie doświadczenie przy kabinach rentgenowskich BOSELLO, ZEISS BOSELLO, spektrometrach oraz innych urządzeniach pomiarowych i preparatyki prób oferuje użytkownikom wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne przeprowadzając przeglądy, naprawy oraz szkolenia w zakresie obsługi oraz podstawowej konserwacji urządzeń.

Posiadamy Zezwolenie nr D-18491 Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na uruchamianie aparatów rentgenowskich firmy BOSELLO i spektrometrów XRF firmy RIGAKU.

prev next

Reprezentujemy:


Carl Zeiss X-Ray Technologies Srl

(dawne BOSELLO)

Via San Bernardo 25/27

21012 Cassano Magnago (VA)

Włochy

Carl Zeiss X-Ray Technologies Srl (dawne BOSELLO High Technology) oferuje najwyższej klasy kabiny rentgenowskie oraz Tomografy Komputerowe 3D przeznaczone do wykrywania wad odlewów i innych materiałów jak również generatory HV dla lamp rtg i systemy monoblok (generator i lampa rtg w jednej obudowie) dla wielu zastosowań.

W naszej ofercie znajdują się również Portalowe Maszyny Pomiarowe ZEISS SPECTRUM


FLUXANA® GmbH & Co. KG

Borschelstrasse 3

47551 Bedburg-Hau

Niemcy

Akcesoria i urządzenia do preparatyki prób dla XRF - stapiarki elektryczne i gazowe VITRIOX, praski VANEOX, tabletkarki, wzorce spektralne metali, wzorce dla AAS, ICP, XRF, materiały eksploatacyjne dla XRF


BOWMAN

1125 Remington Road

Schaumburg, Illinois 60173

USA

Made in the USA

Spektrometry XRF do analizy grubości powłok.

Firma Bowman została założona przez zespół techniczny, który stworzył firmę CMI International i z powodzeniem rozwinął firmę tak, aby stać się szanowanym liderem w branży pomiarów galwanicznych XRF. Zespół Bowman oferuje klientom przewagę ponad pięćdziesięciu lat wspólnego doświadczenia w zakresie pomiaru grubości powłoki i analizy pierwiastkowej.


METAL POWER ANALYTICAL PVT. LTD.
Metal Power House, 87, Marol Industrial Estate, Andheri (East), Mumbai - 400 059. BHARAT (INDIA).
T: +91-22-40830500, W: www.metalpower.net

Producent precyzyjnych i niezawodnych spektrometrów iskrowych stacjonarnych i przewoźnych do analiz metali i ich stopów w tym ultraczystych metali oraz analizatora wodoru dla aluminium


SPL-LABMAT s.r.o.

1. máje 432, 735 31 Bohumín, CZECH REPUBLIC

Znany i uznany producent wzorców stali, a przede wszystkim żeliwa do spektrometrów iskrowych oraz analizatorów CS

wcześniej znany pod nazwą: SPL Vladimir Bogumsky


Hiszpańska firma AUXILAB posiada w swojej ofercie: szkło, plastiki i porcelana laboratoryjna, filtry papierowe, strzykawkowe, wężyki, narzędzia laboratoryjne, wyparki, destylatory, wirówki, miksery, myjki i wiele, wiele innych.

Applied Rigaku Technologies, Inc.

9825 Spectrum Drive, Bldg. 4, Suite 475 

Austin, TX 78717 USA

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce w zakresie spektrometrów EDXRF firmy Applied RIGAKU Technologies, Inc.


AnalytiChem Holding GmbH powstał na początku 2021 roku, jednocząc firmy dostarczających wysokiej jakości chemię analityczną i materiały referencyjne do laboratoriów na całym świecie.

Reprezentujemy następujące firmy holdingu:

SCP SCIENCE

21800 Clark Graham

Baie D'Urfé, QC

H9X 4B6, Kanada

Znana na świecie firma SCP SCIENCE oferuje mineralizatory mikrofalowe i otwarte, urządzenia do preparatyki prób dla ICP i AAS, automatyczne analizatory chemiczne BZT, ChZT, pH, EC, wzorce i odczynniki chemiczne do ICP, AAS, XRF, chromatografii, wzorce olejowe CONOSTAN, materiały eksploatacyjne do XRF, ICP, AAS, OES, lampy do AAS.

Chem Service, Inc., założona w 1962 roku w USA, jest największym niezależnym dostawcą materiałów odniesienia i niewielkich ilości organicznych chemikaliów . Od ponad 60 lat dostarcza niewielkie ilości (poniżej 10 gramów) wysokooczyszczonych organicznych i nieorganicznych chemikaliów, roztworów i mieszanin oraz zestawów chemicznych do wykorzystania jako materiały analityczne i referencyjne.

Bernd Kraft, firma ulokowana w Niemczech w zagłębiu Ruhry, od blisko 50 lat poszerza możliwości laboratoryjne klientów. Produkuje roztwory i odczynniki specjalnie zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami i najwyższymi standardami jakości


Scantech International Pty Ltd

143 Mooringe Avenue

Camden Park 5038

South Australia 

Australia

Analizatory pierwiastkowe oraz wilgotności do pomiarów na taśmie w przemyśle wydobywczym, cementowniach i hutnictwie

SUS Ulrich Nell

Feldstrasse 23

D-46149 Oberhausen

Niemcy

Znane i powszechnie stosowane wzorce standaryzacyjne dla spektrometrów iskrowych


PHOTRON PTY LTD
Unit 1/ #4 Deblin Drive,
Narre Warren, Victoria,
Australia 3805

Photron Pty Ltd produkuje lampy z katodą wnękową (HCL) i lampy deuterowe (D2) dla głównych producentów przyrządów AAS, GBC Scientific / PerkinElmer / Thermo Fisher / Agilent i innych. Photron jedynym producentem Super Lamp, które oferują ulepszone limity detekcji.
Photron powstał 40 lat temu, a założyciel firmy Photron, Pan James Green, nadal zarządza i nadzoruje produkcję lamp.