DigiPREP - Grafitowe mineralizatory otwarte

Przygotowanie Próbek Jest Łatwe !

Seria blokowych systemów mineralizacyjnych DigiPREP oferuje najnowszą technologię blokową w wielu różnych pakietach. Bloki grafitowe pokryte są warstwą teflonu w celu przeciwdziałania agresywnej korozji i zagwarantowania ich długiej żywotności w trudnych warunkach laboratoryjnych. Ich niemetalowa obudowa wykonana z tworzywa sztucznego Kydex zapewnia brak korozji oraz możliwości zanieczyszczenia próbki poprzez przyrząd.

Istnieje system DigiPREP dla każdej ilości mineralizowanych prób!


BLOKI DigiPREP

OBJĘTOŚĆ PROBÓWKI    

ILOŚĆ PROBÓWEK


DigiPREP LS    

DigiPREP MS    

DigiPREP Jr.    

DigiPREP MINI

15 ml

-

108

40

25

50 ml

72

48

24

9

100 ml

42

30

12

-


Parametry dla wszystkich bloków DigiPREP

Blok Grzewczy:

Grafit pokryty teflonem

Temperatura:

od otoczenia do 180°C

Stabilność temperatury:

+/- 0,2°C

Jednorodność temperatury na całym bloku:

+/- 1°C

Czas do Temperatury:

25 minut do 95°C

Zabezpieczenie przed przekroczeniem temperatury:

TAK

Certyfikaty:

CE/UL/CSA


Bloki grzewcze mineralizacji otwartej DigiPREP są pokryte teflonem, aby mogły się oprzeć działaniu agresywnych związków korodujących gwarantując długi okres użytkowania w trudnych warunkach laboratoryjnych. Siedem rozmiarów, od 12 do 72 stanowisk, oferuje najnowszą technologię grafitowych bloków mineralizacyjnych. Wszystkie bloki DigiPREP są akceptowane i stosowane w Environmental Protection Agency (EPA) Urząd Metod Wodnych (tj. 200.2, 200.7, 200.8, 200.9, 245.1 i 365.1) i Urząd Metod Odpadów Stałych SW846 (np. 3010a, 3020b, 3050b i 3060). Produkowane są na bazie certyfikowanego systemu jakości ISO 9001:2008. Posiadają znaki CE, UL i CSA.

Systemy DigiPREP są idealne dla każdej mineralizacji lub metody ogrzewania, który wymaga temperatury poniżej 180°C. Bloki DigiPREP są pokryte teflonem, aby mogły się oprzeć działaniu agresywnych związków korodujących gwarantując długi okres użytkowania. Wszystkie systemy współpracują ze sterownikami przyjaznymi użytkownikowi: sterownikiem klawiaturowym lub Kolorowym Ekranem Dotykowym *.

* DigiPREP MINI posiada zintegrowany system sterowania i nie wymaga zewnętrznego sterownika.

W przypadku zainteresowania prosimy o składanie zapytań.


DigiPREP HTDigiPREP HT - Grafitowe systemy mineralizacji wysokiej temperatury

DigiPREP HT zawiera kilka najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych w przystępnym pakiecie. Dostępne są cztery modele od 10 do 40 stanowisk. W komplecie DigiPREP HT zawiera się podwójna strefy stojaków, teflonowy kolektor wydechowy i teflonowe adaptery rurek. Systemy DigiPREP HT posiadają zakres temperatur od temperatury otoczenia do 450 °C.

DigiPREP HT zbudowany jest z kolektora wydechowego całkowicie pokrytego teflonem, co eliminuje typowe uszkodzenia dla wszystkich kolektorów szklanych. Kolektory teflonowe używane są w połączeniu z strumieniem wody bieżącej (010-520-030, dołączony do instrumentu) lub uniwersalnym systemem płuczącym SCP SCIENCE Universal Scrubber System. Systemy mineralizacji DigiPREP HT zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować zajmowane miejsce na stole laboratoryjnym i ze wszystkimi ruchomymi podzespołami (kolektor, stojak) poruszającymi się w górę i w dół za pomocą specjalnie skonstruowanej pozycji pionowej.

DigiPREP HT został zaprojektowany z odpornego na korozję grafitowego bloku grzewczego. Grafitowa mata grzejna jest dostrojony, aby rozprowadzać ciepło równomiernie na całej powierzchni i utrzymywać jednorodność temperatury ± 3°C umożliwiając powtarzalne mineralizacje. W porównaniu do bloków grzejnych wykonanych z aluminium, bloki grafitowe DigiPREP HT nie wypaczają się, nie zginają ani nie ulegają korozji.

Więcej informacji (strona SCP Science w języku angielskim - otwiera się w nowym oknie)

Sterowniki DigiPREP

Bloki DigiPREP współpracują z klawiaturą DigiPREP Key Pad, z ekranem dotykowym lub klasycznym sterownikiem PC. Programowalne opcje to temperatura zadana z krokiem 0,1°C, timer z opcją wyłączania i opcji języka komunikatów operacyjnych (angielski, francuski, japoński, chiński, koreański, niemiecki, włoski, hiszpański, holenderski).

Kolorowy ekran dotykowy

Numer katalogowy: 010-500-250

 • Zapewnia regulację temperatury dla systemu grzewczego DigiPREP
 • Monitor kolorowy z wykresem w czasie rzeczywistym sekwencji grzania
 • Zapis 12 metod
 • Każda metoda zawiera 3 programowalne poziomy "czas do temperatury" i "czas w temperaturze"
 • Ustawienie temperatury i odczytu co 0,1°C
 • Automatyczne wyłączanie po zakończeniu sekwencji
 • Wyświetlanie aktualnego czasu pracy
 • Wyświetlanie aktualnej temperatury próbki, jeśli została zastosowana sonda DigiPROBE
 • Kalibracja - DigiPROBE może być kalibrowana w 5 punktach certyfikowanym termometrem
 • Wizualny i dźwiękowy alarm na końcu sekwencji
 • Fabryczne znaki CE / CSA / UL : Zaprojektowany do spełniania głównych norm elektrycznych i bezpieczeństwa

Sterownik klawiaturowy DigiPREP

Numer katalogowy: 010-500-220

Opis: Wybierany do użytku, jeżeli próbki są łatwe do mineralizacji wymagają tylko jednej zadanej temperatury. Automatyczne wyłączanie na koniec zaprogramowanego czasu.
Współpracuje z:

 • DigiSET dla metod odparowania
 • ze wszystkimi blokami DigiPREP

PC Klasyczny kontroler, JR / MS / LS / HT

Numer katalogowy: 010-500-280

Opis: Wybierany do użytku, jeśli dane logowania profilu grzania wymagane są do legalizacji próbki. Może być stosowany z wszelkimi blokami DigiPREP firmy SCP SCIENCE. Współpracuje z DigiSET dla metod odparowania i bloków niskich temperatur. Oprogramowanie Go2Temp jest wymagane do logowania danych.

Akcesoria dla systemów mineralizacyjnych DigiPREP

DigiTUBEProbówki DigiTUBE

Probówki jednorazowe firmy SCP SCIENCE wykonane z polipropylenu z pierwszego tłoczenia.

 • Oferują ultra niskie wypłukiwanie zawartych metali
 • Posiadają znacznik 50 ml z dokładnością równą specyfikacji ASTM klasa "A"
  • Zmniejszenie potrzeb posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych
  • Certyfikat dołączony do każdego opakowania
 • Wyprodukowane z RackLock
  • RackLock DigiTUBE umieszczone w stojaku umożliwiają łatwe jednoręczne zamknięcie zakrętki

Probówki DigiTUBE wykonywane są o pojemnościach 15, ml. 50 ml i 100 ml i występują w różnych opakowaniach.

DigiTUBE są uznawane za najlepsze jednorazowe probówki mineralizacyjne na rynku. Produkowane z polipropylenu z pierwszego tłoczenia, który został zweryfikowany na wymywanie metali za pomocą ICP-MS. Gwarantowana jest niska wymywalność katalitów/dodatków metalicznych, doskonała przeźroczystość i wysoka odporność na kwasy .

DigiTUBE są wyposażone w szczelne zakrętki z polietylenu, nie posiadające żadnych dodatków metalicznych. W 2005 roku firma SCP SCIENCE wprowadziła DigiTUBE drugiej generacji (nr katalogowy: 010-500-261). Probówki są znakowane w odstępach co 5 ml, do znaku 50 ml. Znacznik 50 ml posiada certyfikat dokładnością do ± 0,25 ml, zgodnie z klasą "A" normy objętościowej ASTM. To zmniejsza i eliminuje potrzebę posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych.

W rzeczywistości probówki DigiTUBE zastępują 5 naczyń w laboratorium - zlewka mineralizacyjna, znaczone cylindry, kolby miarowe, probówki autosamplera oraz naczynka do przechowywania próbek.

Probówki DigiTUBE drugiej generacji oferują bardziej płaski spód niż poprzednie modele, zapewniając również lepszy kontakt z podstawy systemów mineralizacyjnych DigiPREP. Skutkuje to szybszym czasem rozgrzewania i szybszym czasem reakcji na zmianę temperatury. Dla trudnych aplikacji probówki DigiTUBE dostępne są w pakietach zapakowanych w folię termokurczliwą Handy-PAK (nr katalogowy: 010-500-362) do ochrony przed wnikaniem kurzu w czasie przechowywania i przenoszenia.

Oszczędzaj czas i zmniejszaj koszty z wykorzystaniem DigiTUBE !!!

Inne akcesoria powiązane z probówkami DigiTUBE:

 • Zestawy Startowe
 • Stojaki dla probówek DigiTUBE
 • Filtry DigiFILTERS i akcesoria do nich
 • Zarętki w kolorach niebieskim, pomarańczowym, czerwonym, żółtym oraz przeźroczyste
 • Pokrywki Watch Glass dla zakrywania próbówek w celu przeprowadzania łagodniejszego procesu wrzenia

Inne akcesoria dla DigiPREP:

 • Okapy dla DigiPREP w tym okapy EPA
 • Wentylatory do okapów
 • Systemy automatycznego wyłączania DigiSET
 • Stojaki na probówki
 • Piankowe stojaki na probówki
 • Wkładki do probówek