Zalety Bowman-a

Zaawansowana Inżynieria Systemu

Detektor półprzewodnikowy o wysokiej rozdzielczości posiada dobrze zdefiniowane piki pierwiastków, eliminując potrzebę stosowania filtrów wtórnych. Minimalny dryft pozycji piku zapewnia wysoką stabilność w czasie i zwiększa odstęp między kolejnymi rekalibracjami.

Układ geometrii o niewielkich odległościach lampy rentgenowskiej i detektora zapewnia ponad trzykrotnie większą liczbę fotonów w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych. Umożliwia to systemowi Bowman na osiągnięcie niższych limitów detekcji i lepszą precyzję przy krótszym czasie pomiaru.


Intuicyjny Interfejs Użytkownika

Bierze zaawansowaną konstrukcję, aby wykonać badanie w sposób łatwy! Systemy XRF pomiaru powłoki Bowman są oparte na najnowocześniejszym oprogramowaniu, które łączą intuicyjne, wizualne sterowanie z oszczędzającymi czas skrótami, elastyczną wyszukiwarką i jedynym w branży generatorem raportów poprzez jedno kliknięcie.

Użytkownicy mają nieograniczoną możliwość tworzenia nowych aplikacji i formatów raportów. Wszystkie wyniki zapisywane są w bazie danych, a wszystkie poziomy użytkowników są chronione hasłem.


Niezrównany Zakres Grubości Powłok

Systemy pomiarowe XRF Bowman posiadają zakres precyzyjnej analizy od Al 13 do U 92.

Serwis i Wsparcie "Najlepszy w Swojej Klasie"

Bowman jest powszechnie uważany za lidera we wsparciu technicznym i serwisie XRF, dzięki bogatym zasobom serwisowym zarówno w centrali w Chicago, jak i dzięki naszej rozległej sieci doświadczonych dystrybutorów. Nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższej jakości wsparcia technicznego na miejscu jest solidne i dobrze rozpoznawane w całej branży. Jest to jeden z powodów, dla których Bowman ma wysoki odsetek stałych klientów; serwis jest również powodem, dla którego wiodący dystrybutorzy przyrządów pomiarowych XRF decydują się teraz na sprzedaż produktów Bowman-a.


Informacje na temat pełnej oferty laboratorium akredytowanego ISO / IEC 17025 firmy Bowman znajdziesz tutaj.
Informacje o wzorcach do ponownej re-certyfikacji i kalibracji znajdziesz tutaj.


Wyprodukowano w USA

Bowman jest jedynym wiodącym producentem systemów pomiarowych XRF powłok z projektowaniem, rozwojem i produkcją w USA. Warto zauważyć, że Bowman jest czołowym eksporterem systemów XRF z ugruntowaną bazą klientów we Włoszech i Niemczech, a także w Japonii, Indiach, Korei, Chinach, na Tajwanie i Filipinach.


Co chcesz osiągnąć?

Większa dokładność? Większa przepustowość? Większa elastyczność w zakresie wielkości próby - lub wyprowadzania wyników?

Niezależnie od celów, konsultacja z Bowman-em na miejscu może zapewnić

krótko- i długoterminowe opcje - oraz najlepszy możliwy zwrot z

inwestycji.