System Mineralizacji Mikrofalowej MultiVIEW

MultiVIEW kanadyjskiej firmy SCP SCIENCE to w pełni zautomatyzowany system mineralizacji mikrofalowej tworzący 12 dynamicznych wnęk mikrofalowych tak, aby jednocześnie przetwarzać 12 próbek w kwarcowych lub teflonowych próbówkach, każdą z inną metodą mineralizacji.


MultiVIEW z automatycznym podajnikiem prób AutoLOADER

MultiVIEW z AutoLOADER to mikrofalowy system mineralizacji, który może automatycznie przygotować do do 300 próbek. Jego solidna konstrukcja jest idealna do stosowania w korozyjnym środowisku laboratoryjnym. W systemie zastosowano łatwy w użyciu stojak, który umożliwia mineralizację do 12 próbek przy użyciu maksymalnie 12 różnych metod jednocześnie, co zapewnia urządzeniu największą elastyczność.

System jest wyposażony w zintegrowany 15-calowy kolorowy ekran dotykowy, zapewniający pełną widoczność wszystkich parametrów operacyjnych, z zakładkami umożliwiającymi łatwy dostęp i wygodę pracy. Ekran jest łatwym w użyciu intuicyjnym interfejsem, który pozwala użytkownikowi przeglądać, zatrzymywać i modyfikować parametry mineralizacji w locie. Poszczególne kanały można oglądać na pełnym ekranie z maksymalną szczegółowością, a ten interfejs pokazuje pełny skan mineralizacji temperatury w funkcji czasu dla wszystkich 12 mineralizacji w czasie rzeczywistym.

Prezentacja mineralizatora MultiVIEW z podajnikiem prób AutoLOADER