Probówki DigiTUBEProbówki DigiTUBES

Wykonane z polipropylenu z pierwszego tłoczenia

    • Oferują ultra niskie wypłukiwanie zawartych metali
  • Posiadają znacznik 50 ml z dokładnością równą specyfikacji ASTM klasa "A"
    • Zmniejszenie potrzeb posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych
    • Certyfikat dołączony do każdego opakowania
  • Wyprodukowane z RackLock
    • Rack-Lock DigiTUBE umieszczone w stojaku umożliwiają łatwe jednoręczne zamknięcie zakrętki

DigiTUBE są uznawane za najlepsze jednorazowe naczynia mineralizacyjne na rynku. Produkowane przy użyciu polipropylenu z pierwszego tłoczenia, który został zweryfikowany na wymywanie metali za pomocą ICP-MS. Niska wymywalność katalitów / dodatków metalicznych, doskonała przeźroczystość i wysoka odporność na kwasy jest gwarantowana.

DigiTUBE są wyposażone w szczelne zakrętki z polietylenu, nie posiadające żadnych dodatków metalicznych. W 2005 roku firma SCP SCIENCE wprowadziła DigiTUBE drugiej generacji (nr katalogowy: 010-500-261). Probówki są znakowane w odstępach co 5 ml, do znaku 50 ml. Znacznik 50 ml posiada certyfikat dokładnością do ± 0,25 ml, zgodnie z klasą "A" normy objętościowej ASTM. To zmniejsza i eliminuje potrzebę posiadania znaczonych cylindrów i kolb miarowych.

W rzeczywistości DigiTUBE zastępuje 5 naczyń w laboratorium (zlewka mineralizacyjna, znaczone cylindry, kolby miarowe, probówki podajnika próbek oraz naczynka do przechowywania próbek).

Drugiej generacji DigiTUBE oferują bardziej płaski spód niż poprzednie modele, zapewniając również lepszy kontakt z podstawą mineralizatorów DigiPREP. Skutkuje to szybszym czasem rozgrzewania i szybszy czas reakcji na zmianę temperatury. Dla trudnych aplikacji DigiTUBE dostępne są w pakietach zapakowanych w folię termokurczliwą Handy-PAK (nr katalogowy: 010-500-362) do ochrony przed wnikaniem kurzu w czasie przechowywania i przenoszenia.

Oszczędzaj czas i zmniejszaj koszty z wykorzystaniem DigiTUBE !!!


Pokrywki Watch GlassPokrywki jednorazowe na probówki Watch Glass

Pokrywki na probówki 50 ml, numer katalogowy 010-500-081 - 1 opakowanie zawiera 1000 szt. pokrywek.

Unikalne prążkowane pokrywki są zaprojektowane tak, aby pasowały probówek DigiTUBE (numer katalogowy 010-500-261) oraz probówek Teflonowych® (numer katalogowy 010-500-066) w celu ułatwienia łagodnego wrzenia próbek. Wyprodukowane z czystego polipropylenu o ultra niskiej zawartości metali.